Starlink не справляється: користувачам почнуть знижувати швидкість інтернету в години пік

  • 13:49
  • 06.11.2022
1665767797-1041

Компанія Ілона Маска SpaceX обмежить пропускну здатність Інтернет-з'єднання Starlink у години пік для тих користувачів, які споживають понад 1 ТБ трафіку в місяць.

Зміни набудуть чинності вже з наступного місяця, пише The Verge.

Відтепер клієнти Starlink будуть починати кожен новий місяць зі швидкістю «Пріоритетного доступу» (Priority Access), який відстежує, скільки даних людина споживає з 7.00 до 23.00. Якщо користувач перевищить ліміт інформації на 1 ТБ, то аккаунт буде переведений на пакет «Базового доступу» зі зниженим пріоритетом завантаження до кінця місяця. Простіше кажучи, швидкість передачі даних будуть сповільнювати.

При цьому трафік з 23 до 7 годин враховуватися не буде, тому вночі можна качати що завгодно – як в старі добрі часи. Наприклад, завантажити велику гру або виконувати резервне копіювання пристрою в хмару.

У SpaceX відзначають, що поки що їх космічний інтернет – «обмежений ресурс», який буде рости в міру запуску більшої кількості супутників, але поки компанії необхідно «управляти мережею, щоб збалансувати попит на трафік». Очікується, що з запуском нових супутників ліміти будуть збільшуватися.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022