17 країн Євросоюзу відправили електрогенератори Україні

  • 16:21
  • 05.11.2022
fgpogtkx0amzof5

17 країн Євросоюзу відправили Україні електрогенератори, щоб допомогти на тлі значних пошкоджень енергооб'єктів через російські обстріли.

Про це повідомило Управління ЄС із питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

Усього через Механізм цивільного захисту ЄС в Україну відправили 500 електрогенераторів. До цієї допомоги долучилися 17 країн: Словенія, Словаччина, Ірландія, Австрія, Швеція, Іспанія, Німеччина, Італія, Данія, Фінляндія, Естонія, Бельгія, Болгарія, Люксембург, Кіпр, Польща та Франція.

Раніше посольство Німеччини в Україні повідомляло, що відправило українським рятувальникам 14 генераторів для підрозділів ДСНС у Донецькій, Київській, Луганській, Чернігівській та Черкаській областях.

Електрогенератори стали важливою частиною підготовки України до настання зими з огляду на значні пошкодження енергооб'єктів через російські обстріли. Протягом тижнів окупанти навмисно ціляться по енергетичній інфраструктурі України. Президент Володимир Зеленський повідомляв про серйозні пошкодження приблизно 40% усієї енергоінфраструктури України, зокрема теплоелектростанцій, теплоелектроцентралей та гідроелектростанцій.

Українська влада запровадила погодинні відключення електропостачання через значне навантаження на систему. Українців також закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години навантажень зранку та ввечері: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022