«Укренерго» закликає українців зменшити використання електрики — інакше відключення продовжаться

  • 14:22
  • 12.10.2022

Компанія «Укренерго» закликає українців зменшити користування електроприладами не лише ввечері, але й уранці. Це дозволить уникнути подальших відключень світла.

Про це пише компанія у своєму Telegram-каналі.

– Сьогодні вже з восьмої ранку Україна споживає на 6% більше електроенергії, ніж учора. Тому наразі диспетчерський центр «Укренерго» вимушено застосував обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях, — зазначили там.

В «Укренерго» підкреслюють, що чим більше буде споживання, тим більше буде відключень. Тому там рекомендують зменшити вживання електрики з 8 до 11 години ранку та з 17 до 22 години вечора.

– Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади,– пояснили у компанії.

  • Уранці 10 жовтня росія завдала масованого ракетного обстрілу по Україні (запустила щонайменше 83 ракети, 43 з них збили сили ППО). Десятки ракет влучили в обʼєкти енергетичної інфраструктури в 11 областях і місті Києві. Через це порушилось електропостачання практично по всій країні, у восьми регіонах були проблеми з водопостачанням.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022