У Миколаєві тривають відновлювальні роботи на пошкодженій тепломережі в мікрорайоні Ліски

  • 09:33
  • 09.05.2026

Після негоди, яка накрила місто 26 квітня, було пошкоджено близько 400 метрів надземної тепломережі діаметром 159 мм. Внаслідок падіння металевих опор частина трубопроводу опинилася на землі.

Наразі ремонтні бригади ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» працюють на місці. Фахівці демонтували пошкоджені елементи та встановлюють нові труби замість зруйнованих ділянок мережі. Оскільки опалювальний сезон завершено, ситуація не впливає на теплопостачання споживачів.

Роботи планується завершити до кінця травня.

690676985-1272691821712924-3687185556730848356-n.jpg

Новини

11 червень 2026
10 червень 2026
9 червень 2026